projektowanie, wnętrza, architektura wnętrz, wrocław

Projekt mieszkania dla młodej rodziny, Wrocław.

Wnętrze dla młodych rodziców, którzy nie boją łączyć się materiałów i łamią kanony typowego projektowania. Połączenie retro, klasyki oraz nowoczesności, można spokojnie napisać, że ten projekt jest unikatowy jak właściciele owego wnętrza. Realizacja lato 2017r.

Biało-czarne mieszkanie, Oława.

Mieszkanie zaprojektowano dla młodej pary. Wszystkie pomieszczenia jasne oraz przestronnie urządzone. We wnętrzu pojawiają się również akcenty czerni oraz chromu.

Projekt domu jednorodzinnego, Wrocław

Aranżacja wnętrza domu dla nowoczesnej bardzo energicznej rodziny z dwójką dzieci. Inwestorska energia w pełni odbiła się na projekcie wnętrza. Nie zabrakło odwagi do zastosowania tapet w grochy, fotela w rażącej żółci czy kolorowych grzejników. Z pewnością będziemy miło wspominać współpracę.

Projekt mieszkania wnętrza mieszkania 60m2 Wrocław

Projekt wnętrza domu w Piekarach Śląskich.

Projekt wnętrza oparty na tonacji koloru taupe, fioletu oraz turkusu.
Realizacja koniec 2015r.

Projekt domu jednorodzinnego, Wrocław.

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego w stylu skandynawskim. Aranżacja utrzymana w jasnych kolorach z dodatkiem drewna oraz kolorowymi akcentami.

Projekt mieszkania z poddaszem użytkowym Wrocław

Projekt mieszkania dla młodej pary. Wnętrze mieszkania w koncepcji zaprojektowano z jasnymi ścianami z wyborem jednego kolory drewna które 'przeplata' się w różnych meblach tak aby całość była spójna.
Na poddaszu użytkowym wydzielono część do pracy, sypialnię oraz miejsce na garderobę.
Realizacja grudzień 2014r.

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego Smolec

Aranżacja wnętrza domu jednorodzinnego z przeznaczeniem dla młodych ludzi z dużą rodziną. Stonowana kolorów tzw. 'brudasków' (czyli bliżej nieokreślonym kolorami ziemi) wraz z mocnym akcentem czerni.

Nowoczesny projekt poddasza Środa Śląska ok. 80 m2

Projekt poddasza obejmował aranżację od postawienia nowych ścianek po dobór materiałów wykończeniowych oraz projekt mebli.
Tonacja tego wnętrza zachowana jest w spokojnych odcieniach brudnego błękitu, szarości oraz delikatnie zaakcentowana kolorem laminatu Pfleiderer Brzoza Ojców.
Realizacja sierpień 2014r.

Projekt domu jednorodzinnego pod Poznaniem

Koncepcja wnętrza domu dla osób młodych ceniących dobry design oraz szlachetne materiały. Całość wnętrza domu utrzymana w jednej ciepłej kolorystyce.
Realizacja sierpień 2015r.

Rearanżacja wnętrza domu jednorodzinnego Jelcz Laskowice

Rearanżacja wnętrza otwartej strefy domu w Jelcz-Laskowice. Wnętrze przede wszystkim zostało rozjaśnione poprzez zastosowanie jasnych kolorów ścian oraz tapet. Mebel zaprojektowany specjalnie pod wymogi klienta. Parkiet z drewną dębowego położonego w jodełkę nadaje bardzo eleganckiego wyrazu w tym nowoczesnym wnętrzu. Całość dopełniają meble z forniru orzecha amerykańskiego. Wyróżniającą akcentem jest ściana pomalowana na kolor oliwkowy na którym namalowano ornament kwiatowy.